KURUMSAL

Hakkımızda oluşturduğumuz emek ve hedeflerimizin bizi 2014 yılından bu yana doğru yerde olduğumuzu gösterdi. Açık hava reklam ürünlerinden biri olan, gün geçtikçe dijitalleşen sektörde yerini zirveye taşıyan led ekranlardan bahsediyoruz. Bizler led ekran sektöründe, gelişen sektörel teknolojiyi yakından takip ederek ürünlerimize gerek donanımsal gerekse yazılımsal yenilikler eklemeye devam ediyoruz. Farkımız kaliteli ışığın gücü ile gündüz izleniyor olmamız. Bu durum gece olduğunda bizim ürünlerimiz için tasarruf vakti geliyor. Enerji tüketimi gece %1’lere kadar düşerek kullanıcıya yüksek bir geri dönüşüm sağlıyor. Led ekranların elektronik tüm bileşenleri uzun ar-ge çalışmalarından sonra ürettirilerek müşterimizi dayanıklı, uzun ömürlü, doğru ürünlerle buluşturuyoruz. Elektronik bileşenlerin tamamı atölyemizde montajlanmaktadır. En az elektronik montajı kadar metal konstrüksiyonunda öneminin bilincindeyiz. Bu nedenle metal atölyemizde konusunda tecrübeli uzman kadromuzla ve estetik metal tasarımlarla sektörde fark edilebilir bir yanımızın da olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

MİSYONUMUZ

Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini arttırarak, teknoloji ve kalite açısından sektörümüzde lider bir kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ

Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek.
Müşterilerimizin gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak, verimliliğinizi arttırarak şirketimizin karlılığını üst düzeye çıkarmak.


Çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözeterek her türlü iş kazasını en aza indirmek ve çevreyi korumak. Dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI